بیمار خنده های تو ام . بیشتر بخند

فقط عکس!

سلام Helloخوفین؟ من و شوشو که خوفیم   خانواده خوفن؟ شوهرا؟ دوستا؟ سلام میرسونن؟


این مدته به خاطر نداشتن لپ تاپ نمیتونستم عکس بذارم ولی شوشو جونم واسه م یه لپ تاپ توپ خرید! و حالا اینجا رو با عکس میترکونیم . مرسی شوشو عزیزم . تو بهترینـــــــــــــی !


برای همه چی فقط میگه: قیمتش یه بوسه . بوسم کن واسه ت هر چی بخوای میخرمالا فداش بشم من . 


چند وقت پیش فلافل درست کردم با جعفری تازه و نخود (+) شوشو هم باهاش یه زیزیگولو درست کرد (+) میگه: زیزیگولو دیگه کیه؟! فک کنم تا چندسال دیگه تو دنیا فقط تو زیزیگولو رو میشناسی و دخترمون!


این مدته هم شروع کردم به خاطرات نوشتن توی دفتر! بعد از ۷ سال! (+) دفترش هدیه ی یکی از خواهرام بود و اون قوطی پره از عکس هایی که پرینت کردم و میچسبونمشون بین نوشته هام . و جا مدادی هم از یکی از خواهرام بود که میخواس بندازه دور و من ازش گرفتم .


اینم یکی از نقاشی ها قبل از اینکه برم سفر (خونه ی مامان و بابا) (+)


http://s1.picofile.com/file/6291821926/1624702zzmjx2m5qo.gif

هر چی من بلد نیستم شیرینی درست کنم٬     ماشالله یکی از خواهرهام که سنّش نصف سن من هست انقدره خوف درست میکنه شیرینی! (+) اینا رو واسه من و شوشو درست کرد وقتی رفتیم اونجا . و اینم با مامانم درست کردن و خامه ش هم خودشون درست کردن! (+)


خواهر فسقلی هام هم اسباب بازی های خودشون رو کادو کرده بودن برای من و شوشو (+) loveshower.gif الهی قوربونشون برم من (+) قبل از اینکه برگردم خونم٬ اسباب بازی هاشون رو چیدم روی قفسه ی کتابشون . 


اونجا هم حسابی نقاشی کشیدیم خواهرها دور هم (+)


یه رستوران عربی هم رفتیم با مامان و بابا و شوشو و دوتا از آفجی ها که چایی ش محشــــر بود! توش نعنا تازه انداخته بودن!  عالی بود!  از چای یاس که بهتر نمیشه٬ اما عالـــــــی بود واقعا! (+)


* کی میخواد بچگی من رو ببینه؟!!!!!!!!! smile 
emoticon kolobok  من این شکلی بودم (+) الهی قوربون خودم برم چه مظلوم بودم من ! تمام لباس هامم صورتی بوده! و روزی حدود ۵ بار لباس عوض میکردم عشقی!


اینم بابای شوشو واسه م خریده بود! (+)(+)   دستشون درد نکنه! و ساعت یه پا رو هم از خونشون کش رفتیم (+) چون با صدای این ساعت من و شوشو زهره ترک میشیم و از خواب بیدار میشیم


من: شـــوشــــو! کلوچه! وای چقدر دلم هوس کلوچه های ایران رو کرده بودا!

شوشو: کلوچه چیه؟!!

فدات بشم من عسیســــــــــــــــــــم! بخدا تو خیلی عشقییه عکس هنری توسط خودم از چراغ خونه ی مامان و بابای شوشو (+)


نقاشی عجیب و غریبم ... که گوشواره هام رو گوشش کردم (+  با ذغال کشیدمش


این بسته و گل رز و کارت رو واسه شوشو درست کردم (+) اگه کسی خواست بسته درست کنه و نمیدونه چطوری بهم بگه تا لینکش رو بفرسم براش

اینم گل رز از جلو (+)- شوشو عزیزم دوستت دارم هوارتا

- این شلوار رو تازه خریدم . عاشق اینجور شلوارام! (+)

- دانشگاه هم هنوز شروع نشده بابای من رو در آورده! من و شوشو رو توی دعاهاتون یادتون نره تو رو خدا